Síň slávy

V této sekci se Vám pochlubíme výkladní skříní našeho klubu. Těšit se můžete na zajímavé milníky a také na zajímavá jména, která se ve velké míře zasloužila o vznik a chod klubu.

Eger Martin (2020 - doposud)

Střelec historicky první ligové branky našeho celku v KAHL.
Stalo se to v sezóně 2020/2021 na domácí půdě v zápase proti rychnovskému Zilvaru. Od roku 2021 zastává funkci vedoucího týmu.

Švarc Daniel (2020 - doposud)

Nahrával na historicky první ligovou branku našeho celku v KAHL. Stalo se to v sezóně 2020/2021 na domácí půdě v zápase proti rychnovskému Zilvaru.

Černín Daniel (2020 - doposud)

Asistent kapitána, písmenko "A" nosí na dresu od roku 2020.
V minulosti zastával funkci asistenta GM a od roku 2022 vykonává funkci GM v plném rozsahu.

Langhans Jaroslav (2020 - doposud)

Kapitán týmu, jeho kapitánské "céčko" se na hrudi vyjímá od začátku jeho působení u Angels v roce 2020. Kapitán je stabilním pilířem andělské obrany.

Kavánek Martin (2020 - doposud)

Asistent kapitána, písmenko "A" nosí na dresu od roku 2020. Tento hráč, kterému neřekne nikdo jinak než Baník, je stabilním pilířem andělské obrany.

Berák Marek (2020 - 2022)

Spoluzakladatel klubu, ačkoliv toho vinou zranění za Angels moc neodehrál, plnil po dobu dvou let funkci GM, kterou následně z časových důvodů předal Danovi Černínovi. Realizačnímu týmu Andělů se snaží být stále nablízku a předávat mu své postřehy.

První utkání v KAHL

Tým HC Angels Hradec Králové nastoupil ke svému prvnímu utkání v KAHL v tomto složení:

• EGER Martin
  • ŠVARC Daniel
  • ČAMR Jan st.
  • ČAMR Jan ml.
  • ČERNÍN Daniel
  • HRUBÝ Josef
  • KAVÁNEK Martin
  • LANGHANS Jaroslav
  • PŘÍHONSKÝ Jiří
  • VESELÝ David
  • VRAJ Karel
  • VARHANÍK Ivoš

Ačkoliv hradečtí bojovali jako lvi, dokonce se v utkání ujali i vedení, padli nakonec 1:9. Stalo se tak nejen z důvodu vysokých individuálních kvalit na straně soupeře, ale také kvůli velkému počtu zraněných na domácí straně. Šrámy si ze zápasu odnesli hned 3 domácí plejeři.